[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


13 грудня українські пластуни прийняли у Відні Вифлеємський вогонь миру

У суботу, 13 грудня, у Віденському катедральному соборі відбулась урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру скаутам зі всього світу. Цього року акція "ORF-FREIEDENSLICHT" святкує своє двадцятиліття і за цей час досягла справді світового масштабу. У передачі Вогню взяли участь представники скаутських організацій з 25 країн світу.

Вперше за 10 років Вифлеємського Вогню в Україні Пласт - НСОУ був представлений у Відні офіційною делегацією з 16 осіб, у складі якої були Голова КПС - ст. пл. скоб Віталій Шпак, V, координатор ВВМ в Україні - ст. пл. вірл. Соломія Кейван, Од, секретар міжнародної служби Пласту - ст. пл. вірл. Ніна Карасевич, Ті, а також пластуни зі Станиці Ужгород, Тернопіль та Новий Розділ.

ст. пл. скоб Віталій Шпак, V, Голова КПС України: "Вифлеємський Вогонь для Пласту це дуже важлива акція. Це можливість показати діяльність нашої Організації для скаутського світу, а також це чи не єдина акція, яка тут в Україні, спроможна об'єднати велику кількість людей, не важливо, якої вона конфесії чи віросповідання. Адже Вогонь це - символ миру, любові, братерства і єдності, який ми передаємо з рук до рук, від серця до серця".

Спеціально для австрійського радіо "ORF" українська делегація разом з хором заспівали німецькою мовою пісню Вифлеємського Вогню Миру.

Берт Гартль, засновник і координатор акції ВВМ, Австрія: "Як координатор акції "Вифлеємський вогонь миру", хочу подякувати усім людям в Україні, а, закрема і пластунам, які підтримують цей різдвяний світлий символ з місця народження Ісуса у Вифлеємі. Велике дякую всім тим, хто знаходить місце для вогника у своєму серці. Щасливого Різдва, всього найкращого у 2009-му році і мирного майбутнього!"

15 грудня пластуни відвідали Службу Божу в українській церкві Св. Варвари та зустрілися з українською громадою у Відні.

ст.пл.вірл. Соломія Кейван, ОД, Координатор ВВМ в Україні: "Цього року ми зробили значний крок для поступу  акції – участь численної делегації з України у Відні стала помітною не лише нам, але й організаторам акції, які були приємно здивовані нашим візитом. Приємно вразила чисельність української громади у Відні, яка гостинно нас прийняла у храмі св. Варвари, куди ми урочисто передали Вогонь. Вся церква співала з нами українські колядки, після чого відбулося спілкування у теплій атмосфері. Емігранти розпитували нас про свою Батьківщину, плакали, тішилися, ділилися своїми враженнями про життя у Відні...

Такі візити важливі. Хоча б тому, що ми бачимо світ і можемо зрозуміти себе, відчути самодостатніми і унікальними як організація, важливими для світової спільноти."

Висловлюємо щиру подяку усім пластунам, які долучилися до передачі Вогню у Відні. Окрему подяку висловлюємо подрузі Соломії Гусак та ст.пл. Тарасові Ребету, V за підтримку та допомогу в організації поїздки офіційної делегації від Пласту.

Нагадаємо, офіційна передача Вогню в Україні відбудеться 21 грудня о 14-00 у м. Києві на Софіївській площі, відтак Вогонь помандрує Україною.

Прес-служба КПС України
09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину