УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру в Одесі

В Одесу приїжджає Вифлеємський вогонь миру. Волонтери «Демократичного Альянсу» та безпритульні діти з «Світлого дому» будуть розносити його по всіх церквах.

24 грудня волонтери молодіжної організації «Демократичний Альянс» та безпритульні діти «Світлого дому» розпочнуть передачу Вифлеємського вогню миру до всіх церков Одеси, звідки він має розповсюдитися по всій області. Урочистосте відкриття заходу відбудеться о 15.00 на території благодійного фонду «Світлий Дім» (вул. Базарна 4).

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у місті Вифлеєм, на місці народження Ісуса Христа. Він визволяє людей з розпачу і дає сили, сподівання і надію. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик, це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, який народився в убогості. Благословенна є родина, яка на Святу Вечерю запалить свічки Вифлеємським вогнем. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської Зірки.

Вогонь перевозять до Європи скаути. В Україну він потрапив через скаутські організації Австрії, Словаччини і Польщі. По Україні його поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України у співпраці з молодіжними організаціями, однією з яких є молодіжна організація «Демократичний Альянс». Волонтери передають цей вогонь до церков, звідки він поширюється до парафіян.

Особливо зрадіють Вифлеємському вогню парафіяни римо-католицької церкви, оскільки в них 24 грудня святкується Різдво Христове. Також в цей день святкує річницю свого утворення «Світлий дім». Саме на Різдво до них прийшли перші безпритульні діти.

Джерело: Демократичний альянс

Фото: Одесинформ


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину