УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь засяяв над Україною – пластуни занесли його на Говерлу

Сьогодні, 23 грудня 2007 року, шістнадцять пластунів винесли Вифлеємський вогонь миру на найвищу гору України – Говерлу. Така акція відбувається вже другий рік поспіль.

Напередодні, у суботу 22 грудня, пізно вночі пластуни з куреня «Ватага Бурлаків» зі своїми друзями й львівськими журналістами вирушили зі Львова до Говерли. Переночувавши біля підніжжя гори, група з 23 осіб почала сходження. Як повідомив організатор акції  Богдан Шиманський, під час сходження була незвично добра погода як на зимові гори: «Світило і, навіть, гріло сонце, морозу майже не відчувалося, а вітер був несильним. Дякувати Богу, у нас були дуже добрі умови для сходження».

Близько першої години дня група досягла своєї цілі і зійшла на вершину найвищої гори України. На Говерлі присутні помолилися й прикріпили лампадку із Вогнем до хреста, що встановлений на горі.

«Метою акції було підкреслити важливість і символічність Вифлеємського вогню миру для християн, а також умовно запалити його над усією Україною», – розповів Богдан Шиманський.

Сьогодні, за словами Голови КПС України Костянтина Яковчука-Бесараба,  також відбулася передача Вогню на україно-молдовському кордоні – українські пластуни запалили лампадки молдавським скаутам на митному переході у Чернівецькій області.

Як повідомив Микола Музала, також у Києві завершилася велоестафета – пластуни, у супроводі київських велосипедистів, доїхади до Володимирської гірки. Там Вогонь передали представникам усіх регіонів України. Що цікаво, усі три сьогоднішні акції пройшли майже в один час.

Фотографії з заходу «Вифлеємський Вогонь на Говерлі» (авторства Ватаги Бурлаків).

інформацію зібрав Ярема Дух09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину