УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Передання Вифлеємського вогню миру слов’янськими та краматорськими пластунами

З 23 грудня 2015 р.Б. розпочалась передача ВВМ Слов’янськими пластунами. Виступаючи з пл. сен. Вадимом Овчаренко, СМ в Красноармійську на колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації, презентували Пласт, співпрацю організації з відділом освіти нашого міста та наш досвід впровадження концепції національно-патріотичного виховання у позашкільну роботу і багато іншого. Але найголовніше: передали Вифлеємський вогонь освітянам, зокрема начальнику департаменту освіти Надії Оксенчук.

28 грудня 2015 р.Б. в ЦДЮТ Слов’янські пластуни передали Віфлеємський Вогонь Миру представникам шкільного самоврядування, керівникам гуртків національно-патріотичного спрямування, які брали участь у конкурсі вертепів. Було запрошено на конкурс міського голову Ляха В.М., заступника міського голови Слов’янської міської ради Підлісного Ю.І., спеціаліста відділу освіти Чиркову Н.О., начальника департаменту освіти і науки Оксенчук Н.В. та інших шановних гостей. Честь передати Вогник було надано наймолодшому члену організації пл. новаку Салькову Івану.

Вже традиційно перед святом Різдва Христова пластуни Краматорська розповсюджують Вифлеємський вогонь серед громади міста, як символ добра і миру. Вже п’ятнадцятий рік поспіль Дитяча центральна бібліотека ім. О. С. Пушкіна долучається до цієї акції. Аби зустріти Вогонь, у бібліотеці зібралися краматорські і слов’янські скаути, представники церков різних конфесій, члени українського розмовного клубу з елементами вишивання «Файно» та інші представники громади. Гостями заходу стали: заступник Краматорського міського голови Наталія Чукова, начальник відділу культури і туризму Ольга Барвінок, начальник відділу молоді і спорту Валентина Карпенко.

Краматорські скаути привітали всіх присутніх зі святом Різдва Христова, співали колядки і різдвяні пісні. Вифлеємський вогонь привезли пластуни зі Слов’янська, який урочисто передали спочатку представникам влади і духовенства, а потім всім присутнім.

4 січня Вифлиємський Вогонь Миру засяяв в кабінеті міського голови м. Краматорська Андрія Панкова.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину