УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передали Вифлеємський Вогонь українським громадам у Румунії, Сербії, Угорщини та Словаччини

Від 16 до 21 грудня 2015 року відбувалась передача Вифлеємського Вогню Миру українцям Румунії, Сербії, Угорщини та Словаччини.

16 грудня 2015 р. у м. Клуж (Румунія) пластуни взяли участь у святкуванні 25-ліття редакції національних меншин на каналі ТВР Клуж, де і передали Вогонь українцям та представникам нацменшин, що проживають на території Румунії - словакам, німцям, угорцям, ромам та ін. При цій нагоді висловлюємо щиру подяку Марії Цінар-Джіга та Олександрові Греченюку за допомогу в організаії акції.

18 грудня 2015 р. у приміщенні Посольства України в м. Бухарест пластуни взяли участь у Святі Миколая для українських родин, під час якого й передали Вифлеємський Вогонь українській громаді Бухареста, а також Надзвичайному і Повноважному Послу України в Румунії п. Теофілу Бауеру.

19 грудня 2015 р. пластуни взяли участь у ювілейному 15 фестивалі колядок у банаті Тіміш та передали Вогонь гостям та учасникам фестивалю з різних частин Румунії, друзям з Сербії та Чехії. Участь у передачі взяв також депутат від української меншини в Парламенті Румунії Іван Марочко та Голова філії Тіміш Союзу Українців Румунї Юрій Глеба.

А вже наступного дня - 20 грудня 2015 р. - Вифлеємський Вогонь запалав для українців Сербії - в містах Новий Сад, Куцур та Руський Керестур. Висловлюємо подяку родині Миколи Шанти за організацію та зустріч української делегації, окрема подяка о. Михайлові Шанті та пароху в Руському Курестурі о. Михайлові Малацку.

Ранок 21 грудня 2015 р. пластуни зустріли у столиці Угорщини - м. Будапешт, де у приміщенні Державного самоврядування українців в Угорщині передали Світло Миру і Любові місцевій громаді українців. Висловлюємо щиру подяку за зустріч та допомогу в організації передачі п. Юрію Кравченку, Президенту самоврядування українців в Угорщині.

А вже ввечері цього ж дня Вогник з Вифлеєму приїхав до міста Пряшів, де його отримали місцеві пластуни, а відтак і тамтешня українська громада. Передача Вогню відбулась у помешканні відомого українського науковця, професора та академіка Академії Наук України - п. Миколи Мушинки.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину