УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


20-21 грудня пластуни вперше передали Вифлеємський вогонь миру українській громаді Бельгії

Цього року пластуни вперше організували передачу Вифлиємського Вогню Миру українській громаді Бельгії. Як відомо, після отримання Вогню Миру пластунами від австрійських скаутів у Відні, українська делегація помандрувала до Мюнхену. З Мюнхену пластун Назар Сухоронжак з куреня УСП «Сіроманці» з родиною переправив Вогонь майже за 700 км до Генку в Бельгії, де 20 грудня відбулася передача парафії св. Івана Хрестителя.

21 грудня передача Вифлиємського Вогню Миру відбулася одразу у двох парафіях, св. Володимира у Брюсселі та св. Андрія у Антверпені. Як зауважив організатор передачі Вогню Миру ст. пл. Ігор Наконечний, СМ, символізм Вифлиємського Вогню Миру особливо актуальний у такі тяжкі часи для України, коли вся українська спільнота потребує миру на своїй землі. Окрім того Вогонь, який передається такою естафетою українськими скаутами дуже цінний тим, хто Різдво зустрічає на чужині, тисячі кілометрів від рідної домівки.

Під час акції пластуни також продавали усім бажаючим свічки, збираючи кошти до Недоторканного фонду Юстини Гурняк, дочки пластуна Віктора Гурняка, добровольця батальйону «Айдар», який загинув 19 жовтня 2014 р. під час порятунку поранених у бойових діях на Сході України. Вдалося зібрати рівно 100 євро, які якнайшвидше буде додано до Фонду.

Фото: Maks Skidan та Ігор Наконечний09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину